Choď na obsah Choď na menu
 


Výstava Titanic v Bratislave!!!

12.8.2015 - 6.12.2015

INCHEBA EXPO BRATISLAVA

www.vystavatitanic.sk

Milí priatelia, fanúšikovia Titanicu, som veľmi rada, že sa k nám na Slovensko dostane po prvýkrát unikátna výstava artefaktov Titanicu! Výstava sa koná vo výstavisku Incheba Bratislava a môžete si ju pozrieť od pondelka do nedele počas otváracích hodín. Organizátori nám sľubujú veľký zážitok! Nájdeme tam artefakty Titanicu, predmety, ktoré boli vyzdvihnuté z dna oceánu, ktoré boli súčasťou lode Titanic. Uvidíme teda neporušený porcelán, telegrafický prístroj, kusy nábytku, osobné predmety cestujúcich (šperky, kabelky, časti oblečenia) a taktiež repliky kabín Titanicu. Samozrejme uvidíme dobové obrázky pasažierov lode , ako aj samotnej lode Titanic. Teším sa aj na model Titanicu. Taktiež si pre nás pripravili slúchadlá s odborným výkladom k výstave. A nezabudnite si vziať pri vstupe palubný lístok! Bude na ňom meno jedného z pasažierov. Na konci sa dozviete, či ste prežili. Súčasťou výstavy je aj obchod, kde si môžete na pamiatku z výstavy, zakúpiť suveníry. Nájdete tam množstvo literatúry a obrazových publikácií s tematikou Titanic. V ponuke sú aj repliky šperkov a iných predmetov z Titanicu! 

Vstupenky si zakúpite cez ticket portal alebo aj priamo v mieste výstavy.Lepšie je však prísť už so vstupenkou, nemusí sa Vám totiž ujsť. Vstupy sú organizované a rezervujete si vstup na konkrétnu hodinu.

Určite si pozrite oficiálnu stránku výstavy, budete nadšení!

Ja sa sa už ohromne teším a verím, že táto výstava bude veľmi úspešná a priláka veľa, veľa návštevíkov!

 

Náhľad fotografií zo zložky Vrak Titanic


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Odpovedzte

(Mozem, 3. 2. 2018 22:31)

Prosím vás bude ešte ta výstava v roku 2018 ? :(

titanic

(monika, 23. 11. 2015 19:15)

na titaniku som ešte nebola ale pojdem s triedou a uvidim ako tam je

Kupa vstupeniek

(Lenka Repkova, 14. 10. 2015 22:45)

Dobry den...chcem sa opitat ze ci je mozne si zakupit,alebo zajednat liatky takto cez vas.my pricesrujeme z Helpi a mali sme v plane si ich kupit na mieste len ste pisali ze sa nam nemusi ujst tak ci by ste nam vedeli pre istotu odlozit 3kusy.2xpre dospeleho/rodicov/ a 1x pre nase dieta. Ma 5rokov...kedy ste nam to vedeli by bolo super.ja som to skusala cez toto len ja to nemam kde tu vyzdvyhnut a ani zaplatit.karty nemame. Kontakt na mna je 0911888833. Budem cakat na odpoved ak budete mat cas si najst mail a ked nie tak to skusime potom tam ze sa nam hadam ujde tie 3 pre nas. Len pre istotu .BUDEM CAKAT NA VASU SKORU ODPOVED AK BUDETE NA MAILOCH.
DAKUJEM ZATIAL VELMI PEKNE. S POZDRAVOM

LENKA REPKOVA
HEĽPA.

Re: Kupa vstupeniek

(Lenka Repkova, 14. 10. 2015 22:49)

Este som zabudla casovo by nam vyhovovalo kolo 12.00 - 12.30.
Dakujem Lenka